Axis-HT odżywka dla kulturystów

Axis-HT

Produkt Axis-HT został stworzony, by za pomocą tego silnego środka anaboliczno-androgennego nawet początkujący kulturyści mogli zwiększyć produkcję swojego testosteronu. Suplement wyraźnie zwiększa mięśnie, podnosi ponadto libido i sprawność seksualną, a sportowcy powinni po zastosowaniu odżywki poczuć większą siłę i wolę walki podczas wszelkich zawodów sportowych i treningów. Axis-HT zwiększa wytrzymałość na zmęczenie i przyspiesza regenerację tkanek.

Efekty działania BSN Axis-HT są widoczne już po zażyciu pierwszej porcji. Firma zastosowała tutaj innowacyjną technologię, działanie preparatu jest dwustopniowe. Po kilku dniach zaczyna działać pierwszy stopień zastosowanej formuły, wyraźnie wzrasta motywacja do ćwiczeń, osoba zażywająca suplement ma silną potrzebę pójścia na siłownię, by spróbować czegoś nowego w swoim programie sportowym.

Po tygodniu zaczyna działać drugi stopień formuły Axis-HT, wzrasta siła mięśni, nasz sportowiec podnosi coraz większe ciężary. Po kolejnych tygodniach masa mięśniowa jest już wyraźnie większa, mięśnie są zdecydowanie twardsze, a libido rośnie. Potem jest już tylko lepiej, zgromadzony w mięśniach glikogen i białko zaczynają puchnąć, powodując coraz większą objętość mięśni.

Warto podkreślić, że BSN Axis-HT nie zawiera hormonów, kreatyny, substancji stymulujących i jest to produkt całkowicie niesterydowy. W jego skład wchodzą takie pierwiastki, jak magnez, cynk, kwas fitynowy, wyciąg z tribulusa, żeń- szeń malezyjski, wyciąg z Fenugreek i forskolin.