Cell Mass suplement wspomagający regenerację

Cell Mass

Cell Mass to estryfikowany jabłczan kreatyny zwiększający siłę i wielkość mięśni, wspomagający regenerację mięśni i poprawiający osiągane wyniki sportowe. Jednym słowem jest to odżywka, która będzie niezastąpiona dla każdego, komu zależy na powiększaniu masy mięśniowej, dostarczająca niezbędnych składników do każdej komórki mięśniowej organizmu.

Jednym z podstawowych składników BSN Cell Mass jest glutamina, która zwiększa twardość mięśni i przyśpiesza regenerację. Już po kilku dniach stosowania tego innowacyjnego suplementu zażywający go mogą zauważyć pierwsze różnice w wyglądzie masy mięśniowej. Nie ma przy tym żadnych skutków ubocznych typu wzdęcia żołądka, czy retencja wody. Cell Mass to bardzo dobra jakość suplementu diety, której można zaufać.

Każdy, kto interesuje się zwiększaniem masy mięśniowej, wie, że zażycie kreatyny po treningu to bardzo ważna rzecz, mięśnie nasycone kreatyną mają największe możliwości wzrostu, a wiadomo, że podczas treningu trochę jej ubyło. Uzupełniając bezpośrednio po treningu zapasy kreatyny, w dodatku estryfikowaną tej jakości, ma się pewność dobrze zainwestowanej gotówki w swoje ciało. Poza tym niezbędna jest regeneracja mięśni, co również umożliwia kreatyna.

Trzeba dodać, że kreatyna produkcji amerykańskiej firmy BSN jest formułą wyjątkowo innowacyjną, zwiększa masę mięśni wypełniając je składnikami odżywczymi. Już od zażycia pierwszej porcji suplementu można obserwować powiększanie się mięśni i ich twardnienie. Dodatkowe składniki odżywcze, jak wyciąg z cynamonu, fosforany wapnia, potasu i sodu przyczyniają się do tego, że mięśnie budują się w rewelacyjnie szybkim tempie.