BSN Lean Dessert Protein odżywka białkowa dla kobiet

Lean Dessert Protein

Amerykański producent odżywek i suplementów diety w szerokim wyborze swoich produktów dla osób pragnących wymodelować odpowiednio swoje ciało, a także profesjonalnie uprawiających fitness i kulturystykę, nie zapomniał również o kobietach, specjalnie dla nich komponując świetną odżywkę BSN Lean Dessert Protein.

Odżywka skomponowana jest z sześciu źródeł białka, ponadto wzbogacono ją w glutaminę, olej Canola, olej MCT i enzymy trawienne. A co najlepsze, jej smak nie przypomina w niczym zwykłych odżywek, BSN Lean Dessert Protein jest tak smakowita, że z powodzeniem zastąpi posiłek, zwłaszcza, że zawiera specjalistyczne, przebadane naukowo białko, będące idealną kompozycją składników z przeznaczeniem dla organizmu kobiecego.

Odżywka ma bardzo dobrą rozpuszczalność, właściwości hamujące uczucie głodu, a przede wszystkim potęguje stan anaboliczny dzięki zawartym w niej stymulatorom ELG. Producent wziął pod uwagę nawet takie potrzeby kobiece, jak niewielkie rozmiary opakowania odżywki, co pozwala się z nim nie rozstawać w każdej niemal sytuacji.

Bioaktywne enzymy proteinowe zawarte w BSN Lean Dessert Protein w sposób optymalny pobudzają proces trawienia oraz zwiększają pobór aminokwasów przez mięśnie osoby zażywającej odżywkę. Zawarte w niej składniki powodują utratę tkanki tłuszczowej, natomiast wpływają na wzrost tkanki mięśniowej, stymulując przy tym wzrost energii organizmu. Dzięki małej zawartości tłuszczów i węglowodanów odżywka jest idealna przy wszelkich dietach tego rodzaju.