BSN Nitrix niesamowita pompa mięśniowa NO

Nitrix

Oddając swoim klientom nowy produkt amerykańska firma BSN dokonała pewnego przełomu w asortymencie suplementów diety dla sportowców i osób dbających o wygląd swojej masy mięśniowej. Tym produktem jest BSN Nitrix Mass Stack, powodujący przejście organizmu w anaboliczną fazę stałego wzrostu. Dzięki zawartości naturalnie występującego w organizmie człowieka tlenku azotu NO suplement sprawia, że masa mięśniowa stale rośnie, przez całą dobę, mięśnie stają się twarde, a osoba zażywająca ten środek wznosi się na wyżyny swoich możliwości pod tym względem.

Co więc sprawia, że BSN Nitrix Mass Stack jest tak rewelacyjny? Na pewno szczególne działanie tlenku azotu, gazu, który powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych i komórek mięśniowych, sprawiając, że ma się wrażenie, jakby każdy mięsień był stale pompowany, przez całą dobę. Nie bez znaczenia jest również fakt, że ten bardzo silny suplement nie zawiera w ogóle hormonów, jest całkowicie naturalny.

Jak wyglądają kolejne etapy przyjmowania suplementu? Przede wszystkim trzeba pamiętać, że każdy organizm może reagować nieco inaczej na tę samą dawkę preparatu, są jednak ogólne zalecenia przy jego stosowaniu. Warto wspomagać się dietą bogatą w węglowodany i białko, co będzie potęgowało efekty, podobnie jak picie dużych ilości wody, przynajmniej około trzech litrów dziennie. Najczęściej pierwsze spektakularne efekty działania preparatu są widoczne już po pierwszym, ewentualnie dwóch tygodniach zażywania, jest to jednak indywidualna sprawa, zależna od predyspozycji danej osoby.