BSN NO Xplode suplement przedtreningowy

NO Xplode

O sile działania suplementu diety amerykańskiej firmy BSN NO Xplode może świadczyć fakt, że stosuje go sam Ronnie Coleman, wybitny kulturysta, zdobywca wielu tytułów. Produkt ten jest tak wszechstronny, że powoduje znaczący wzrost tkanki mięśniowej u każdej osoby, która go stosuje. Również podczas treningu jego działanie jest zauważalne w postaci znacznego przypływu energii.

Stosowanie BSN NO Xplode przed treningiem daje poczucie zwiększenia energii i siły, pomaga w skupieniu uwagi na zadanych ćwiczeniach, co pozwala na uzyskiwanie coraz lepszych wyników na treningach, a także stosowanie bardziej intensywnych ćwiczeń treningowych. Przede wszystkim jednak wpływa niezwykle korzystnie na zmianę sylwetki osoby go zażywającej. Mięśnie robią się znacznie twardsze, wyraźnie rośnie masa mięśniowa, co przy redukcji tkanki tłuszczowej daje niesamowite efekty w postaci wspaniale wyrzeźbionego ciała.

Jaki jest skład tego rewelacyjnego środka? Przede wszystkim tlenek azotu NO, który rozszerza naczynia krwionośne, powodując przepływ krwi do mięśni, a to ma znaczący wpływ na ich wzrost. Kolejny ważny składnik to kreatyna, dzięki której nie ma żadnych skutków ubocznych w postaci wzdęcia żołądka czy przyrostu tkanki tłuszczowej. BSN NO Xplode działa niezwykle innowacyjnie, otwierając naczynia krwionośne i pozwalając krwi swobodnie dopływać do mięśni, zawarta w tym produkcie kreatyna rozciąga komórki mięśniowe i pozwala im ją gromadzić w większym stopniu, niż inne produkty. Nie zawiera przy tym cukru, inaczej, niż typowe produkty z kreatyną.