BSN Syntha 6 odżywka białkowa dla kulturystów

Syntha 6

Odżywka białkowa BSN Syntha-6 to świetne źródło energii ze względu na innowacyjny skład preparatu. Zawiera białka pochodzące z aż sześciu źródeł, bardzo wysokiej jakości. Poza tym w jej skład wchodzi glutamina oraz olej MCT. Środek jest bardzo dobrze rozpuszczalny, o dobrym smaku.

Wymieńmy więc podstawowe białka wchodzące w skład odżywki BSN Syntha-6. Pierwsze z nich to ultra- filtrowany koncentrat białka serwatkowego, o bardzo dobrej przyswajalności, wchłania się z przewodu pokarmowego w ciągu zaledwie kilkunastu minut. Obniża stres, zapobiega chorobom serca i nowotworowym, zawiera żelazo, działa bakteriobójczo. Kolejne białko- kazeina, charakteryzuje się długim czasem trawienia. Trzecie z kolei białko- albumina jaj, uważana jest za optymalną dla budowy mięśni. Kolejne- kazeinian wapnia, to białko najlepiej się sprawdza podczas długich przerw między posiłkami, uwalnia do krwiobiegu aminokwasy bardzo równomiernie. Następne- izolat białek mleka ze sprzężonym kwasem linolenowym, glutaminę i żelazo. I ostatnie białko- mikro- filtrowany izolat białka serwatkowego, dostarcza natychmiast, w ciągu kilku minut, aminokwasy do organizmu osoby zażywającej BSN Syntha-6.

Pozostałe składniki preparatu, glutamina- wpływająca na proces uzupełniania glikogenu oraz tempo syntezy białek, wzmacniająca system odpornościowy, jest źródłem energii dla organizmu, podobnie jak olej MCT. Z kolei enzymy trawienne wspomagają sam proces trawienia, co pozwala lepiej wykorzystać białka. Dzięki tak optymalnie dobranym składnikom preparat ten wyróżnia się jako środek do uzupełniania niedoboru białek w ciągu całego dnia.