Thermonex BSN suplement na odchudzanie

Thermonex

BSN Thermonex to bardzo skuteczny preparat umożliwiający spalanie tłuszczu, jego zaawansowana formuła termogenna pomaga w bardzo krótkim czasie pozbyć się zbędnych kilogramów, w naukowo opracowany sposób pobudza przemianę materii, wpływając na pozbycie się tkanki tłuszczowej.

Preparat należy do najnowocześniejszych na rynku, jego formuła została opracowana w oparciu o najnowsze technologie, co odróżnia go od innych, starszych preparatów, a przez to nie tak nowoczesnych i nie zawierających składników, które są podstawą działania BSN Thermonex. Środek pozwala łagodnie przejść przez etap spalania tłuszczu, dostarczając energii, zwiększając tempo przemiany materii, spalając dostarczane kalorie, a przede wszystkim hamując apetyt, usuwając nadmiar wody w organizmie i spalając tłuszcz nawet z obszarów, z których najtrudniej go usunąć, czyli z okolic pasa i bioder.

Preparat należy do środków nie zawierających efedryny, co jest nową formułą, nie wykorzystywaną do tej pory. Thermonex zawiera inny składnik przyspieszający spalanie tłuszczu- Lipo Thermix, który usuwa tłuszcz z trudnych do usunięcia go obszarów, pobudza przemianę materii i zwiększa energię organizmu, zmniejsza apetyt, przyczyniając się do utrzymywania odpowiedniego reżimu w diecie, usuwa nadmiar wody w organizmie, co już modeluje sylwetkę, a przy tym jest tak zaprojektowany, by zwiększać masę mięśniową, pozbywając się jednocześnie z tkanek tłuszczu. Po dwóch miesiącach stosowania preparatu zmiana wyglądu jest zdecydowanie zauważalna.