True Mass odżywka dla kulturystów

True Mass

Co wyróżnia BSN True Mass spośród innych suplementów diety? Na pewno jej skład, mieszanka sześciu białek pochodzących z sześciu różnych źródeł, co jest optymalne, by osiągnąć pożądane rezultaty przy stosowaniu odżywki, poza tym kwasy tłuszczowe i olej MCT.

Dzięki zastosowaniu tak różnorodnego źródła białek, BSN True Mass maksymalnie wspiera procesy anaboliczne, co w prosty sposób przekłada się na szybki przyrost masy mięśniowej. Przez cały dzień odżywka zapewnia wysoki poziom energii, pomaga zwalczać uczucie głodu, regeneruje i dostarcza optymalną ilość aminokwasów i glikogenu do organizmu. A co najważniejsze, dostarcza je przez cały dzień, a nie tylko przez jakiś czas po zażyciu dawki preparatu.

W skład suplementu ponadto wchodzą węglowodany, mieszanka odpowiednio dobranych węglowodanów pomaga w uzupełnieniu glikogenów po wyczerpującym treningu, jednocześnie dostarczając organizmowi energii na cały dzień. I kolejny składnik- glutamina, która ma działanie wzmacniające organizm, a przede wszystkim wpływa stymulująco na układ immunologiczny i przyspiesza regenerację.

W skład BSN True Masss wchodzi jeszcze błonnik, regulujący przemianę materii, enzymy trawienne, które pomagają w jak najbardziej optymalnym wykorzystaniu białek, ponadto witaminy, minerały, niezbędne w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu, oraz zdrowe tłuszcze i olej MCT, co razem stanowi idealną mieszankę składającą się na świetną odżywkę wspomagającą budowę masy mięśniowej, którą powinna stosować każda osoba aktywna fizycznie.